Jste zde

Recenze Sea Gull

Název: 
Sea Gull
Název recenze: 
Odpočinek u moře
Oficiální počet hvězdiček: 
****
Počet hvězdiček dle Vašeho názoru: 
***+
Datum pobytu: 
listopad 2011
Ubytování: 
Ačkoliv jsme do hotelu přijeli již ráno, pokoj jsme dostali až odpoledne kolem třetí hodiny, respektive pokoj, ve kterém jsme byli ochotni se ubytovat. Celá ta procedura na recepci s výměnou pokojů má pouze jeden cíl - získat od klientů bakšišné. takže hned na začátku vám dají ten nejhorší pokoj, který mají, jsou to ty hned nad recepcí té části sea gullu, která je blíže k obchodu Abu Asara (nebo tak nějak). Pokoje jsou malé, smradlavé, v koupelně plíseň. Z pokoje žádný výhled - teda ano, ale sousedům naproti do pokoje. Čím dále do "vnitra" tohoto bloku tím horší. Takovýto pokoj jsme samozřejmě odmítli, takže jsme dostali klíče od druhého, ve stejné části, jen o dva pokoje blíže k moři. Vypadal úplně stejně, hnusně..... Takže znovu na recepci. Tam čekat půl hodiny, než nám dali jiný pokoj. Šli jsme se do něj podívat, nebyl sice špatný, ale zřejmě tam byl před námi nějaký náruživý kuřák, protože ten smrad, co nás ohromil hned při vstupu do pokoje, byl nepředstavitelný. Takže zase zpět na recepci ... Poté co manžel položil na recepční pult dvacet dolarů, začaly se dít divy. Hned šel s námi poslíček do nádherného prostorného pokoje s výhledem na bazény na druhém patře. Je to až neuvěřitelné. Kdyby nám hned při příjezdu delegátka vysloveně neřekla, ať bakšiš nedáváme, určitě bychom to zkusili hned při příjezdu s deseti dolary a možná bychom byli ubytováni dřív. Naše chyba.
Stravování: 
V Egyptě jsme byli podruhé. Nejdříve to bylo před třemi lety v hotelu Dana Beach a strava se nedá srovnat. Ačkoliv i tady jsme měli all inclusive, připadali jsme si jako bychom měli plnou penzi plus něco málo k tomu navíc. Snídaně byly dobré, tam jsme si vždy něco vybrali. Ale obědy a večeře byly hodně slabé. Sice bylo dost zeleniny a výborná rýže, ale občas se nedalo nic jiného vybrat. Maso bylo vždy jen na začátku a potom už asi došlo. A nebo ho hned ze začátku dával kuchař na příděl, tím mám na mysli jeden malý plátek. A tím se chlap nenají. Co měli výborné, to byly zákusky. Jinak skoro žádné koktejly nic.
Pláž: 
Nic extra. Moc času jsme tam vzhledem k době našeho pobytu netrávili. Občas hodně foukalo, takže jsme raději byli v bazénech
Personál, služby hotelu: 
Opět ve srovnání s Dana Beach - katastrofa. Nesnažili se a bez bakšiše člověk neměl ani to, co si zaplatil.
Celkový dojem a okolí hotelu: 
Hotel je docela pěkný, jeho výhodou pro některé může být to, že je přímo v centru. Ale nám se to moc nelíbilo, protože všude ve městě byla špína, odpadky.
Spokojenost se službami Vaší CK: 
Čedok - na pobočce nám naslibovali, že budeme mít all inclusive hned po příjezdu. Nicméně na hotelu nám dali náramky až v poledne a delegátka nám ještě drze řekla, že co se divíme, že je to běžná praxe ve všech hotelech (v Dana Beach jsme tehdy mohli čerpat all hned, nevím, možná se něco změnilo), ale pak by nám takovéto informace tady v čechách vůbec neměli dávat. Výlety předražené. Jeli jsme s místní cestovkou.
Doporučení: 
raději tento hotel nedoporučujeme
Jméno: 
T + K
TOPlist