Jste zde

Agia Paraskevi - poklidné letovisko na ostrově Skiathos

Letovisko Agia Paraskevi

Malebné poklidné středisko Agia Paraskevi se nachází na jižní straně ostrova Skiathos, ve vzdálenosti přibližně sedmi kilometrů od hlavního města Skiathos, mezi letovisky Vromolimnos a Troulos. Agia Paraskevi bylo pojmenováno podle stejnojmenného kostelíčku, který se nachází nedaleko pláže.

Zábava a noční život v Agia Paraskevi

Agia Paraskevi je malé klidné letovisko. Pokud vyhledáváte středisko, ve kterém se každý večer budou pořádat různé akce či ve kterém bude množství zábavních podniků, pak není Agia Paraskevi to pravé místo pro vaši dovolenou. Naopak ti, kteří mají rádi klidná střediska, romantická zákoutí a odpočinek, si zde přijdou na své. V Agia Paraskevi najdete několik taverniček na pobřeží, za zábavou se budete muset vydat do města Skiathos, kam se pohodlně dostanete i autobusem. Pěknou restaurací v Agia Paraskevi je Green Park.

Pláž Agia Paraskevi a pláže

Agia Paraskevi je také název místní pláže, která je vyhledávaná i mezi místními, protože je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Voda v moři je zde azurově modrá, vstup do moře je pozvolný, což ocení zejména rodiny s malými dětmi.

Hodnocení: 
Zatím nehodnoceno
TOPlist