Jste zde

Aquapark Faliraki

Jedním z nejoblíbenějších výletních cílů ostrova Rhodos je aquapark Faliraki, který je největším aquaparkem Evropy a jediným na ostrově Rhodos. Dopravit se k aquaparku můžete půjčeným automobilem či motocyklem, velké parkoviště je pro návštěvníky k dispozici zdarma. Z města Rhodos jezdí k aquparku zdarma autobus, který vyjíždí z přístavu Mandraki. Odjíždí celkem sedmkrát za den. První autobus z Mandraki vyjíždí v letních měsících ráno v 9.00 hod. a poslední se z aquaparku vrací v 18.30 hod. Mimo letní měsíce (květen, září a říjen) se poslední autobus vrací v 17.30 hod. Dále si můžete zpříjemnit cestu k aquparku lodí, která vyjíždí z přístavu ve městě Rhodos do přístavu ve Faliraki. Klienti hotelové sítě Esperia mají zdarma transfer přímo od recepcí svých hotelů.

VSTUPNÉ DO AQUPARKU
děti do tří let: zdarma
děti do 12 let:15 €
dospělí: 20 €

Zlevněná dětská vstupenka umožnuje vstup pouze do některých atrakcí. V ceně dospělé vstupenky je neomezený vstup do všech částí areálu. Hostům je v areálu k dispozici malý vláček, toalety, sprchy, kabinky k převlečení. K dispozici jsou také lehátka a slunečníky, které jsou zdarma, nicméně ne vždy se Vám podaří nějaký volný najít. O bezpečnost hostů se stará více než 35 plavčíků. V aquaparku je zakázána konzumace vlastních potravin a nápojů zakoupených mimo areál.Dodržování tohoto pravidla často nikdo nekontroluje. Nápoje a potraviny si můžete zakoupit přímo v areálu, jejich ceny jsou však vyšší než na ostatních místech ostrova.

PROVOZNÍ DOBA
červen - srpen: 9.30 - 19.00 hod. květen, září a říjen: 9.30 - 18.00 hod.

Aquapark je skutečně rozsáhlý, proto se oplatí přijít hned ráno (kdy ještě mimochodem bývají volná lehátka a slunečníky) a zůstat až do odpoledních hodin. Aquapark bohužel nenabízí polodenní vstupné. Nabídka atrakcí je rozsáhlá, od různých prolézaček, malých až velkých tobogánů, vířivek, bazénů s vlnami, jízdy na nafukovacích kruzích, téměř kolmý tobogán pro ty nejodvážlivější apod.

Hodnocení: 
Zatím nehodnoceno
TOPlist