Jste zde

Primorsko

Primorsko je malé přímořské letovisko, které je z obou stran obklopeno krásnou pláží. Ačkoli Primorsko nepatří k nejkrásnějším místům na bulharském pobřeží, jedná se o nejnavštěvovanější místo na pobřeží českými turisty.

Primorsko je plné hotelů a privátních apartmánů, stánků s rychlým občerstvením, kavárniček, barů a restaurací. Je vhodným místem pro všechny, kteří vyhledávají aktivní dovolenou za přijatelné ceny. V centru města se nachází kancelář české cestovní kanceláře Alexandria, jejíž zaměstnanci hovoří česky. Jejich služby využijí zejména ti, kteří neovládají žádný světový jazyk. Kromě výměny peněz, rad a tipů jak strávit příjemnou dovolenou, si zde můžete zakoupit i nějaký fakultativní výlet.

U severní pláže Primorska vznikají nové hotelové komplexy. Krásná jižní pláž se táhne až ke středisku Kiten. Na obou plážích se nachází stánky s občerstvením. Množství sprch na pláži (dvě) je nedostatečné. Vzhledem k tomu, že jsou obě pláže velké, není problém najít volné místo. Pronájem slunečníků a lehátek stojí asi 4 leva na den.

Ve středisku Primorsko existuje rozsáhlá nabídka sportovních zařízení. Kromě vybavení pro vodní sporty si můžete např. zapůjčit kolo a podniknout pěkné výlety do blízkého okolí. Po okolí můžete podnikat také pěkné procházky, např. k přírodní rezervaci Ropotamo. Blízko autobusového nádraží (jižní část Primorska) se nachází akvapark nabízející několik atrakcí. Z autobusového nádraží odjíždí autobusy do Sozopole či do Burgasu a do letovisek na pobřeží.

Hodnocení: 
Průměr: (1 hlas)
TOPlist