Jste zde

Aquapark Wild Wadi

Vodní svět Wild Wadi ležící nedaleko slavného hotelu Burj Al Arab v Dubaji, je druhým nejznámějším vodním parkem ve Spojených arabských emirátech. Zatímco jeho druhý známý "bratr", aquapark Dreamland,

je mnohem větší, Wild Wadi je úchvatnější a jeho atrakce dosahují šílenějších rozměrů. Wild Wadi je umístěn v nádherném místě při pobřeží Perského zálivu mezi hotely Burj Al Arab a Jumeraih Beach. Stejně jako tyto hotely je i aquapark ztělesněním luxusu. Je prostě úžasný, tolik atrakcí které Vám zajistí ten správný adrenalin, se nikde jinde na Blízkém východě nenachází.


Všechny atrakce jsou tak nějak zajímavě uspořádány kolem sebe, že nemusíte po celý den ani vylézt z vody. Jen si představte, že stojí na vrcholu 33 metrů vysoké věže Jumeirah Sceirah, ze které si to můžete dolů svištět po skluzavce rychlostí okolo 80 kilometrů za hodinu. Pořádným adreanalinem je také bazén Breakers Bay, který má údajně nejvyšší umělé vlny na světě. Mimochodem měl by simulovat oceán za prudké bouře. Pro milovníky dobrodružství jsou určeny také Rushdone Ravine či Tunel zkázy. Tvůrci aquaparku samozřejmě mysleli také rodiny s malými dětmi a i  pro ně je zde připraveno množství atrakcí. Pokud se Vám přeci jen voda v místních atrakcích omrzí a Vy zastesknete po pevné zemi, můžete se příjemně schladit v některém z mnoha stánků s občerstvením. Okolní venkovní teplotě je samozřejmě také přizpůsobena voda v bazénech, ty jsou v zimním období ohřívány a v létě naopak ochlazovány na příjemnou teplotu.


Otevírací doba


Park je otevřen 365 dní v roce, včetně postního měsíce Ramadánu.  • listopad - únor: 10 hod. - 18 hod.

  • březen - květen, září - říjen: 10 hod. - 19 hod.

  • červen až srpen: 10 hod. - 20 hod.

V době ramadánu bývá aquapark otevřený od poledne do půlnoci.


Vstupné - celodenní  • osoby nad 1,1 metrů výšky: 205 AED

  • děti do 1,1 metrů: 165 AED

Hodnocení: 
Zatím nehodnoceno
TOPlist