Jste zde

Makadi

Letovisko Makadi se nachází přibližně 30 kilometrů jižně od centra Hurghady. Makadi je známé především svými krásnými písčitými plážemi, bohatým podmořským životem a luxusními hotely. Podobně jako oblast El Gouna ležící severně od Hurghady, tak i Makadi ležící jižně velmi dbá na čistotu v celé oblasti. Nemůže se Vám zde stát to, že budou hotel a jeho zahrada nádherně upraveny, ale za hotelovými zdmi bude špína a odpadky.

Makadi je rájem šnorchlistů, mezi nejkrásnější korálové útesy při pobřeží patří korálový útes u hotelu Fort Arabesque (vedle hotelu Sunrise Select Royal Makadi), u hotelu Makadi Beach (centrum Makadi), u hotelu Club Azur. Aqua centra jednotlivých hotelů také pořádají lodní výlety k blízkým korálům na otevřeném moři. Velkou výhodou letoviska Makadi je skutečnost, že lze volně procházet mezi jednotlivými hotely, podél pláže vede krásná pobřežní promenáda. Rovněž šnorchlovat můžete u sousedních hotelů (nelze však využívat služeb jiných hotelů, tj. lehátka a slunečníky musíte využít na pláži Vašeho hotelu, podobně také stravovací služby).

Makadi je také známé množstvím kvalitních hotelů, jejichž služby zajisté ocení i náročnější klienti. Převážná většina hotelů poskytuje služby all inclusive, některé ultra all inclusive. Makadi má i své malé centrum, ve kterém najdete i malý supermarket a několik obchůdků se suvenýry.

Mezi nejoblíbenější hotely v Makadi patří:

  1. Sunrise Royal Makadi Resort 5*
  2. Prima Life Makadi Resort & Spa 5*
  3. Iberotel Makadi Beach 5*
  4. Iberotel Makadi Saraya 5*
  5. Jaz Makadi Star 5*
Hodnocení: 
Zatím nehodnoceno
TOPlist